Contact Us: +90 216 386 6888 (Tr) / +971 (4) 401 8553 (UAE) info@sibertis.com.tr

Güvenlik açıkları taraması, analizi ve yönetimi konularında dünyanın en büyük çözüm sağlayıcılarından olan Positive Technologies firması Ortadoğu ve Türkiye’de Katma Değerli Distribütör olarak Sibertis’i seçti. Merkezi İngiltere Londra’da bulunan Positive Technologies firması 2002 senesinde Rusya’da kuruldu. 700’den fazla AR-GE personeli bulunan firmanın dünya üzerinde 20’den fazla ülkede bölge ofisi 100’den fazla da bölge distribütörlükleri bulunuyor.

Positive Technologies çözüm yelpazesinde güvenlik açığı taramasının yanı sıra Gartner Raporu’nda Vizyonerler kategorisinde bulunan WEB Uygulama Güvenlik Duvarı Cihazı, Statik Kod Analizi sağlayan çözümü, kritik altyapı güvenlik çözümleri ile Telekom SS7 katmanı güvenlik çözümü de bulunuyor. Firma, çözümlerine ek olarak sızma testleri, ATM altyapı değerlendirmesi, adli takip hizmetleri de sunuyor.

Positive Technologies’in katma değerli distribütörü olarak firmanın çözümleri ve hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.