Contact Us: +90 216 386 6888 (Tr) / +971 (4) 401 8553 (UAE) info@sibertis.com.tr

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Sibertis Bilgi Teknolojileri Ltd. Şirketi her biri kendi alanında uzman kadrosu ve teknoloji iş ortaklarıyla Ortadoğu, Afrika ve Türkiye Bölgeleri’nde Güvenlik, Altyapı ve Bulut çözüm ve hizmetleri sağlayan lider çözüm sağlayıcısıdır.

Finans, Telekom, imalat, perakende, ulaştırma ve enerji sektörleri ile kamu kurum ve kuruluşlarına çözümler sağlayan Sibertis İstanbul Levent’teki Merkezi, Ataşehir’deki operasyon merkezi, Ankara ve Dubai’deki bölge ofisleriyle 14 farklı ülkeden 500’den fazla kurumsal şirkete ve 100 binden fazla kurumsal kullanıcıya hizmet vermektedir.

Sibertis, temel olarak uzun soluklu, iyi niyetli çalışmayı ilke edinmiş bir şirkettir. Bu iyi niyet çerçevesinde amacımız müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda olabilecek en iyi çözümleri sağlamaktır.

Özelliklerimiz

Sistem Entegratörüyüz

Sunduğumuz tüm çözümleri kendi kaynaklarımızla projelendirip devreye alıyoruz.

Uluslararasıyız

14 ülkeden 500’ü aşkın müşterimiz bulunuyor. Müşterilerimizin bir çoğuna 7/24 uzaktan görüntüleme ve teknik destek hizmeti sağlıyoruz.

Teknik Uzmanlarız

Bizler de sizler gibi teknik uzmanlarız. Ürünlerimizle yakında ilgileniyor, bakım destek hizmetlerini kendimiz sağlıyoruz.

Faaliyet Alanlarımız

Sibertis olarak 3 ana alanda çözüm ve hizmetler sunuyoruz.

Bilgi Güvenliği

15 yıllık bilgi birikimimiz, tümü sertifikalı teknik uzmanlarımız ile ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun Bilgi Güvenliği alanında çok geniş yelpazede çözüm ve hizmetler sunuyor, kurulumunu, eğitimlerini, bakım ve destek hizmetlerini sağlıyoruz.

Altyapı Sistemleri

Sunuculardan, veri depolama sistemlerine, yönlendiricilerden erişim noktalarına kadar çok geniş yelpazedeki Altyapı Çözümlerini iş ortaklarımızla sunuyor, projelendirmeyi, kurulumlarını ve devreye alımlarını kendi uzman ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.

Bulut Çözümleri

iş ortaklarımızla birlikte buluta geçiş projelerini uçtan uca gerçekleştiriyoruz. Ayrıca hiçbir altyapı harcaması yapmadan kullandığın kadar öde modeliyle Microsoft Office 365 ürünleri ve diğer Bulut Çözümlerini en uygun koşullarda sağlıyor, kurulumlarını yerinizde gerçekleştiriyoruz.

Sertifikalarımız

Tek kaynağımız çalışanlarımızın sahip olduğu bilgidir. Bunun öneminin farkındayız ve müşterilerimize sadece ürün hakkında bilgi vermek değil vizyon çizmek, yapılacak işi global ölçekte yapılan diğer işlerle karşılaştırmak için gerekli olan tüm sertifikalara sahibiz. Uzmanlarımızın sahip oldukları sertifikaların bazıları aşağıdaki gibidir:

Bazı Referanslarımız

Türkiye ve MEA bölgesindeki bazı referanslarımız aşağıdaki gibidir.

Makaleler

İşletmenizin Penetrasyon Testi Yaptırması için 5 Neden

Güvenlik altyapınız ne kadar kompleks ve hatta mükemmele yakın olursa olsun, işletmenizin güvenliğini tehdit eden gözden kaçmış bir zafiyet her zaman bulunabilir. Bu zafiyet kolaylıkla saldırganlar tarafından keşfedilebilir ve sonuç büyük felaketlere yol açabilir....

Bizden Haberler

Sibertis, Nutanix’in Yetkili İş Ortağı oldu!

Sunucu, veri depolama sistemleri, depolama alan ağları ile sanallaştırma çözümlerini bir araya getiren Hiperbütünleşik Sistemler Sağlayıcısı Nutanix'in tüm sertifikasyon süreçlerini tamamlayıp Türkiye'deki en yetkin iş ortaklarından birisi olduk. 2018 yılında Gartner...

İletişim Formu

İstanbul Genel Merkez

Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. Cessas Plaza Blok 4/21 Ümraniye İstanbul

Tel: 0 216 386 6888

Ataşehir Operasyon Merkezi

Vedat Günyol Cad. Flora Plaza 23. Kat Ofis No: 2302 Ataşehir/İstanbul

Tel: 0 216 359 7943

Ortadoğu Bölge Ofisi - Dubai

Boulaverd Plaza Tower 1 Sheikh Mohammed Bin Rashid Boulevard, Downtown, Dubai, Dubai United Arab Emirates

Tel: +971 (4) 401 8553

info@sibertis.com.tr