Bize Ulaşın: +90 212 371 8668 info@sibertis.com.tr

This post is also available in: English

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Sibertis Bilgi Teknolojileri Ltd. Şirketi her biri kendi alanında uzman kadrosu ve teknoloji iş ortaklarıyla Ortadoğu, Afrika ve Türkiye Bölgeleri’nde Güvenlik, Altyapı ve Bulut çözüm ve hizmetleri sağlayan lider çözüm sağlayıcısıdır.

Finans, Telekom, imalat, perakende, ulaştırma ve enerji sektörleri ile kamu kurum ve kuruluşlarına çözümler sağlayan Sibertis İstanbul Levent’teki Merkezi, Ataşehir’deki operasyon merkezi, Ankara ve Dubai’deki bölge ofisleriyle 14 farklı ülkeden 500’den fazla kurumsal şirkete ve 100 binden fazla kurumsal kullanıcıya hizmet vermektedir.

Sibertis, temel olarak uzun soluklu, iyi niyetli çalışmayı ilke edinmiş bir şirkettir. Bu iyi niyet çerçevesinde amacımız müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda olabilecek en iyi çözümleri sağlamaktır.

Özelliklerimiz

Sistem Entegratörüyüz

Sunduğumuz tüm çözümleri kendi kaynaklarımızla projelendirip devreye alıyoruz.

Uluslararasıyız

14 ülkeden 500’ü aşkın müşterimiz bulunuyor. Müşterilerimizin bir çoğuna 7/24 uzaktan görüntüleme ve teknik destek hizmeti sağlıyoruz.

Teknik Uzmanlarız

Bizler de sizler gibi teknik uzmanlarız. Ürünlerimizle yakında ilgileniyor, bakım destek hizmetlerini kendimiz sağlıyoruz.

Faaliyet Alanlarımız

Sibertis olarak 3 ana alanda çözüm ve hizmetler sunuyoruz.

Bilgi Güvenliği

15 yıllık bilgi birikimimiz, tümü sertifikalı teknik uzmanlarımız ile ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun Bilgi Güvenliği alanında çok geniş yelpazede çözüm ve hizmetler sunuyor, kurulumunu, eğitimlerini, bakım ve destek hizmetlerini sağlıyoruz.

Altyapı Sistemleri

Sunuculardan, veri depolama sistemlerine, yönlendiricilerden erişim noktalarına kadar çok geniş yelpazedeki Altyapı Çözümlerini iş ortaklarımızla sunuyor, projelendirmeyi, kurulumlarını ve devreye alımlarını kendi uzman ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.

Bulut Çözümleri

iş ortaklarımızla birlikte buluta geçiş projelerini uçtan uca gerçekleştiriyoruz. Ayrıca hiçbir altyapı harcaması yapmadan kullandığın kadar öde modeliyle Microsoft Office 365 ürünleri ve diğer Bulut Çözümlerini en uygun koşullarda sağlıyor, kurulumlarını yerinizde gerçekleştiriyoruz.

Sertifikalarımız

Tek kaynağımız çalışanlarımızın sahip olduğu bilgidir. Bunun öneminin farkındayız ve müşterilerimize sadece ürün hakkında bilgi vermek değil vizyon çizmek, yapılacak işi global ölçekte yapılan diğer işlerle karşılaştırmak için gerekli olan tüm sertifikalara sahibiz. Uzmanlarımızın sahip oldukları sertifikaların bazıları aşağıdaki gibidir:

Tüm Kurumsal Bitdefender Ürünleri TL Avantajıyla Kredi Kartına Vade Farksız 3 Taksit Avantajıyla!

Sibertis olarak Bitdefender ürünleri için 14 Eylül 2018 tarihine kadar çok cazip kampanya sunuyoruz. Kullanıcı sayısı bağımsız tüm Bitdefender Kurumsal Ürün ailesini sabit TL kuru avantajıyla...

Tüm Sophos Firewall Cihazları 100% Bulut Tabanlı ‘Sophos Central’ Uçnokta Koruması Hediyeli!

Sibertis olarak hem Yeni Nesil Güvenlik Duvarı Cihazları hem de Uç-Nokta Koruması kategorilerinde Gartner tarafından Liderler bölümünde yer alan tek üretici ilan edilen Sophos ile çok cazip...

Makaleler

Bizden Haberler

Sanal mağazamız yakında açılıyor!

Temmuz ayı içerisinde sanal mağazamızı hayata geçiriyoruz. Kurumsal ve bireysel güvenlik ürünleri sanal mağazamızdan satın alıp anında kullanmaya başlayabileceksiniz. Kurumsal lisansları satış sonrasında uzaktan kurulumlarını yapıp teslim edeceğiz. Dilerseniz aylık...

Sibertis, Nutanix’in Yetkili İş Ortağı oldu!

Sunucu, veri depolama sistemleri, depolama alan ağları ile sanallaştırma çözümlerini bir araya getiren Hiperbütünleşik Sistemler Sağlayıcısı Nutanix'in tüm sertifikasyon süreçlerini tamamlayıp Türkiye'deki en yetkin iş ortaklarından birisi olduk. 2018 yılında Gartner...

Bizimle İletişime Geçin

13 + 11 =

 

İstanbul Genel Merkez

Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Tekfen Kulesi 8. Kat Levent 34394 Şişli/İstanbul

Tel: 0 212 371 8668

Ataşehir Operasyon Merkezi

Vedat Günyol Cad. Flora Plaza 23. Kat Ofis No: 2302 Ataşehir/İstanbul

Ortadoğu Bölge Ofisi - Dubai

Emirates Towers, Sheikh Zayed Road, Level 41, PO Box: 31303 Dubai/UAE

Tel: +971 4 319 7359

info@sibertis.com.tr