Bize Ulaşın: +90 212 371 8668 info@sibertis.com.tr

This post is also available in: English

AZURE ÇÖZÜMLERİ

Çözümler > Bulut Çözümleri > Microsoft Azure

MICROSOFT AZURE ÇÖZÜMLERİ

Microsoft Azure, Microsoft’un küresel veri merkezlerinden oluşan ağı üzerinde her türlü uygulamayı istediğiniz dili, aracı ve çerçeveyi kullanarak hızla oluşturmanızı, kurmanızı, ölçeklendirmenizi ve yönetmenizi sağlayan açık ve esnek bir bulut platformudur. Hiçbir altyapı maliyetine girmeden, projenize ilk başladığınız günden itibaren sadece uygulamanızı geliştirmenizi sağlar ve bu sayede üretkenliğiniz, hızınız ve rekabet avantajınız artar. 

Microsoft Azure ile sadece uygulamalarınızı geliştireceğiniz bilgisayarlara sahip olmanız yeterlidir. Bunun dışında ihtiyacınız olan sanal sunucuları, Microsoft SQL veritabanını ve yedekleme platformunu, geliştirme araçlarını, iş analizi uygulamalarını Azure’dan hizmet olarak karşılayabilirsiniz. Azure ile birlikte Office 365 çözümler de yüklü bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Ayrıca Platform üzerinde ERP, CRM gibi iş uygulamaları da barındırılabilir. Bu bakımdan Hizmet olarak Yazılım (SaaS), Hizmet olarak Platform (PaaS) ve Hizmet olarak Altyapı (IaaS) taleplerin tamamı Azure Platformu ile karşılanabilir.

Sibertis olarak ihtiyacınızı analiz ediyor, ihtiyacınız olan hizmeti iş ortağımız Microsoft ile uçtan uca sağlıyoruz. Satın almak, yerinizde ücretsiz DEMO görmek ve hemen kullanmaya başlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.   

Barındırılan Uygulamalar

Geliştirme Araçları, Veritabanı Yönetimi, İş Analizi

İşletim Sistemleri

Sunucular ve Depolama

Ağ Güvenlik Duvarları/Güvenliği

Veri Merkezi Fiziksel Binası

2017 verilerine göre Microsoft Azure platformunun ve servislerin büyümesi her sene katlanarak artıyor.  

Microsoft Azure Özellikleri

IaaS + PaaS + SaaS içeren sistemdir

Azure tüm hizmet modellerini içerir. Bu sayede altyapıyla uğraşmaz, kaynaklarınızı etkin kullanır ve sadece işinize odaklanırsınız.

Hibrid Yapıları Destekler

Mevcut altyapınızı kullanmanız Azure için bir problem teşkil etmez. Kolaylıkla entegre eder tüm sistemi bir arada kullanabilirsiniz.

Açık ve Esnek

Azure, Windows’tan Linux’a, MS SQL’den Oracle’a, Java’dan C++’a kadar tüm işletim sistemlerini, veritabanlarını ve dilleri destekler. 

Her zaman ayakta

Azure ile hiçbir zaman sistem çökmesi yaşamazsınız. Sistem 99.95% finansal garantili ayakta kalma süresi sunar. 

İhtiyacınız oldukça büyürsünüz

Azure ile herhangi bir başlangıç yatırımı olmadan ihtiyacınız oldukça büyürsünüz. Büyümeler çok hızlı bir şekilde yapılır ve hemen kullanıma sunulur.

Her yerdedir

Azure servislerini dünyanın her yerine hizmet verebilecek şekilde zekice konumlandırılmış Microsoft veri merkezlerinden rahatlıkla ve güvenli bir şekilde alabilirsiniz. 

Bizimle İletişime Geçin

7 + 12 =

 

İstanbul Genel Merkez

Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Tekfen Kulesi 8. Kat Levent 34394 Şişli/İstanbul

Tel: 0 212 371 8668

Ataşehir Operasyon Merkezi

Vedat Günyol Cad. Flora Plaza 23. Kat Ofis No: 2302 Ataşehir/İstanbul

Ortadoğu Bölge Ofisi - Dubai

Emirates Towers, Sheikh Zayed Road, Level 41, PO Box: 31303 Dubai/UAE

Tel: +971 4 319 7359

info@sibertis.com.tr