Contact Us: +90 216 386 6888 (Tr) / +971 (4) 401 8553 (UAE) info@sibertis.com.tr

Herşey Dahil Nutanix!

2018 Gartner Liderler kategorisi birincisi Nutanix ile kurumsal bulut platformu ile sunucularınızı, veri depolama alanlarınızı ve ayrıca sanallaştırma altyapınızı tek bir çatı altında birleştirebilirsiniz.

BT Süreçlerinizi Etkin Yönetin!

Gartner 2018 BT Servis Yönetimi Kategorisinde Lider olan ServiceNow ile tüm servis yönetimi elinizin altında olsun. Kolay anlaşılır raporlama ve makine öğrenimi sayesinde servis süreçlerini otomatik hale getirir, çalışanlarınızın verimliliklerini artırabilirsiniz.

ALTYAPI ÇÖZÜMLERİ

Sibertis olarak alanlarında dünya liderleri olan iş ortaklarımızla birlikte ve tümü sertifikalı uzmanlarımızla müşterilerimizin tüm sistem ve ağ altyapı ihtiyaçlarını karşılıyor, ihtiyaç analizi yapıyor ve tüm kurulumu gerçekleştiriyoruz.

Temel Altyapı Çözümleri

TEMEL ALTYAPI ÇÖZÜMLERİ

Sİstem entegratörü olarak tek bir marka ile çalışmıyoruz ve tercihinize göre sunucu, veri depolama ve sunucu alan ağı (SAN) çözümlerini en uygun koşullarda sunuyoruz.

Temel Altyapı Çözümlerimizi İnceleyin >

Ağ Altyapı Çözümleri

AĞ ALTYAPI ÇÖZÜMLERİ

Anahtarlar, yönlendiriciler, yük dengeleyiciler, erişim noktaları… İş ortaklarımızla birlikte tüm ağ altyapı çözümlerinizi uçtan uca sağlayabiliriz.

Ağ Altyapı Çözümlerimizi İnceleyin >

 

Nutanix Hiperbütünleşik Sistemler

HİPER-BÜTÜNLEŞİK SİSTEMLER

Bitmek bilmeyen altyapı giderlerinizin önüne geçmek istiyorsanız SAN, Storage, Server ve Sanallaştırma lisansını aynı çatı altında birleştiren Nutanix Hiper-Bütünleşik Sistemlerini önerebiliriz.

Hiper-Bütünleşik Sistemler Çözümlerimizi İnceleyin >

Sanallaştırma Çözümleri

SANALLAŞTIRMA ÇÖZÜMLERİ

Teknik uzmanlarımızca ister ağ altyapınızı, ister sistem altyapınızı tamamıyla sanal platforma taşıyabilir, ihtiyacınız olan sanal platform lisanslarını sağlayabiliriz.

Sanallaştırma Çözümlerimizi İnceleyin >

BT Servis Yönetimi

BT SERVİS YÖNETİM SİSTEMLERİ

İşletme içerisindeki tüm BT süreçlerinizin otomasyonunu sağlayabiliriz. Böylelikle tüm varlıklarınızı aynı yönetim panelinde kolaylıkla görebilir ve yönetebilirsiniz.

BT Servis Yönetim Sistemleri Çözümlerimizi İnceleyin >

İş Sürekliliği, Yedekleme ve Felaket Kurtarma Çözümleri

İŞ SÜREKLİLİĞİ, FELAKET KURTARMA ve YEDEKLEME ÇÖZÜMLERİ

Tüm risklere karşı kolaylıkla önlem alabilir verilerinizi güvenli bir şekilde yedekleyebilirsiniz. Olası bir problem olması durumunda işinizi devam ettirin.

İş Sürekliliği, Felaket Kurtarma ve Yedekleme Çözümlerimizi İnceleyin >

Makaleler

İşletmenizin Penetrasyon Testi Yaptırması için 5 Neden

Güvenlik altyapınız ne kadar kompleks ve hatta mükemmele yakın olursa olsun, işletmenizin güvenliğini tehdit eden gözden kaçmış bir zafiyet her zaman bulunabilir. Bu zafiyet kolaylıkla saldırganlar tarafından keşfedilebilir ve sonuç büyük felaketlere yol açabilir....

Bizden Haberler

İşletmenizin Penetrasyon Testi Yaptırması için 5 Neden

Güvenlik altyapınız ne kadar kompleks ve hatta mükemmele yakın olursa olsun, işletmenizin güvenliğini tehdit eden gözden kaçmış bir zafiyet her zaman bulunabilir. Bu zafiyet kolaylıkla saldırganlar tarafından keşfedilebilir ve sonuç büyük felaketlere yol açabilir....

İletişim Formu

İstanbul Genel Merkez

Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. Cessas Plaza Blok 4/21 Ümraniye İstanbul

Tel: 0 216 386 6888

Ataşehir Operasyon Merkezi

Vedat Günyol Cad. Flora Plaza 23. Kat Ofis No: 2302 Ataşehir/İstanbul

Tel: 0 216 359 7943

Ortadoğu Bölge Ofisi - Dubai

Boulaverd Plaza Tower 1 Sheikh Mohammed Bin Rashid Boulevard, Downtown, Dubai, Dubai United Arab Emirates

Tel: +971 (4) 401 8553

info@sibertis.com.tr