Bize Ulaşın: +90 212 371 8668 info@sibertis.com.tr

This post is also available in: English

Herşey Dahil Nutanix!

2018 Gartner Liderler kategorisi birincisi Nutanix ile kurumsal bulut platformu ile sunucularınızı, veri depolama alanlarınızı ve ayrıca sanallaştırma altyapınızı tek bir çatı altında birleştirebilirsiniz.

BT Süreçlerinizi Etkin Yönetin!

Gartner 2018 BT Servis Yönetimi Kategorisinde Lider olan ServiceNow ile tüm servis yönetimi elinizin altında olsun. Kolay anlaşılır raporlama ve makine öğrenimi sayesinde servis süreçlerini otomatik hale getirir, çalışanlarınızın verimliliklerini artırabilirsiniz.

ALTYAPI ÇÖZÜMLERİ

Sibertis olarak alanlarında dünya liderleri olan iş ortaklarımızla birlikte ve tümü sertifikalı uzmanlarımızla müşterilerimizin tüm sistem ve ağ altyapı ihtiyaçlarını karşılıyor, ihtiyaç analizi yapıyor ve tüm kurulumu gerçekleştiriyoruz. 

Temel Altyapı Çözümleri

TEMEL ALTYAPI ÇÖZÜMLERİ

Sİstem entegratörü olarak tek bir marka ile çalışmıyoruz ve tercihinize göre sunucu, veri depolama ve sunucu alan ağı (SAN) çözümlerini en uygun koşullarda sunuyoruz.

Temel Altyapı Çözümlerimizi İnceleyin >

Ağ Altyapı Çözümleri

AĞ ALTYAPI ÇÖZÜMLERİ

Anahtarlar, yönlendiriciler, yük dengeleyiciler, erişim noktaları… İş ortaklarımızla birlikte tüm ağ altyapı çözümlerinizi uçtan uca sağlayabiliriz.

Ağ Altyapı Çözümlerimizi İnceleyin >

 

Nutanix Hiperbütünleşik Sistemler

HİPER-BÜTÜNLEŞİK SİSTEMLER

Bitmek bilmeyen altyapı giderlerinizin önüne geçmek istiyorsanız SAN, Storage, Server ve Sanallaştırma lisansını aynı çatı altında birleştiren Nutanix Hiper-Bütünleşik Sistemlerini önerebiliriz.

Hiper-Bütünleşik Sistemler Çözümlerimizi İnceleyin >

Sanallaştırma Çözümleri

SANALLAŞTIRMA ÇÖZÜMLERİ

Teknik uzmanlarımızca ister ağ altyapınızı, ister sistem altyapınızı tamamıyla sanal platforma taşıyabilir, ihtiyacınız olan sanal platform lisanslarını sağlayabiliriz.

Sanallaştırma Çözümlerimizi İnceleyin >

BT Servis Yönetimi

BT SERVİS YÖNETİM SİSTEMLERİ

İşletme içerisindeki tüm BT süreçlerinizin otomasyonunu sağlayabiliriz. Böylelikle tüm varlıklarınızı aynı yönetim panelinde kolaylıkla görebilir ve yönetebilirsiniz.

BT Servis Yönetim Sistemleri Çözümlerimizi İnceleyin >

İş Sürekliliği, Yedekleme ve Felaket Kurtarma Çözümleri

İŞ SÜREKLİLİĞİ, FELAKET KURTARMA ve YEDEKLEME ÇÖZÜMLERİ

Tüm risklere karşı kolaylıkla önlem alabilir verilerinizi güvenli bir şekilde yedekleyebilirsiniz. Olası bir problem olması durumunda işinizi devam ettirin.

İş Sürekliliği, Felaket Kurtarma ve Yedekleme Çözümlerimizi İnceleyin >

Tüm Kurumsal Bitdefender Ürünleri TL Avantajıyla Kredi Kartına Vade Farksız 3 Taksit Avantajıyla!

Sibertis olarak Bitdefender ürünleri için 14 Eylül 2018 tarihine kadar çok cazip kampanya sunuyoruz. Kullanıcı sayısı bağımsız tüm Bitdefender Kurumsal Ürün ailesini sabit TL kuru avantajıyla...

Tüm Sophos Firewall Cihazları 100% Bulut Tabanlı ‘Sophos Central’ Uçnokta Koruması Hediyeli!

Sibertis olarak hem Yeni Nesil Güvenlik Duvarı Cihazları hem de Uç-Nokta Koruması kategorilerinde Gartner tarafından Liderler bölümünde yer alan tek üretici ilan edilen Sophos ile çok cazip...

Makaleler

Bizden Haberler

Sanal mağazamız yakında açılıyor!

Temmuz ayı içerisinde sanal mağazamızı hayata geçiriyoruz. Kurumsal ve bireysel güvenlik ürünleri sanal mağazamızdan satın alıp anında kullanmaya başlayabileceksiniz. Kurumsal lisansları satış sonrasında uzaktan kurulumlarını yapıp teslim edeceğiz. Dilerseniz aylık...

Sibertis, Nutanix’in Yetkili İş Ortağı oldu!

Sunucu, veri depolama sistemleri, depolama alan ağları ile sanallaştırma çözümlerini bir araya getiren Hiperbütünleşik Sistemler Sağlayıcısı Nutanix'in tüm sertifikasyon süreçlerini tamamlayıp Türkiye'deki en yetkin iş ortaklarından birisi olduk. 2018 yılında Gartner...

Bizimle İletişime Geçin

8 + 8 =

 

İstanbul Genel Merkez

Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Tekfen Kulesi 8. Kat Levent 34394 Şişli/İstanbul

Tel: 0 212 371 8668

Ataşehir Operasyon Merkezi

Vedat Günyol Cad. Flora Plaza 23. Kat Ofis No: 2302 Ataşehir/İstanbul

Ortadoğu Bölge Ofisi - Dubai

Emirates Towers, Sheikh Zayed Road, Level 41, PO Box: 31303 Dubai/UAE

Tel: +971 4 319 7359

info@sibertis.com.tr